Main menu

 

 

Work and travel USA 2018

Зачем студенту лето? Увидеть Америку!

 flag
ВАКАНСИИ                   ОН-ЛАЙН АНКЕТА ДЛЯ УЧАСТИЯ             registration

ДЕТАЛЬНІ УМОВИ ПРОГРАМИ РОБОТИ  B США


ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ

У програмі беруть участь тільки студенти денної форми навчання Вузів України. Знання англійської мови обов`язкове: з кожним претендентом проводиться особиста співбесіда. Студенти, які бажають взяти участь у програмі, повинні мати вільний час, що найменше, 3 місяці з травня по вересень, оскільки американські компанії створюють додаткові робочі місця на літній період, починаючи з травня. Вік - від 18 до 25 років (на день отримання візи).

ОРГАНІЗАЦІЯ ІНТЕРВ`Ю ТА ВІДБІР ПРЕТЕНДЕНТІВ

Перший крок до участі у програмі – заповнення попередньої анкети на http://usec.kiev.ua/application , співбесіда англійською з представником Клубу (особисто або по телефону) та сплата реєстраційного внеску – 100у.о. Цей внесок не повертається кандидату в жодному випадку, і гарантує місце в програмі. Другий крок – протягом 30 днів заповнити основну анкету для участі в програмі, надати довідку з місця навчання, резюме англійською, фото, інформацію про свого роботодавця (якщо є), та сплатити 1й внесок – 300 у.о.. Після цього всі документи учасника надсилаються спонсору програми.

ПОШУК РОБОТИ

Учасники обирають роботу серед запропонованих вакансій після подання в Клуб документів. В грудні-лютому учасник може за бажанням взяти участь у ярмарку вакансій з американськими роботодавцями в Києві, пройти з ними особисту співбесіду та підписати контракт. Якщо учасник не знайде собі роботодавця під час ярмарку і не підпише контракт, то спонсор знайде йому роботу «заочно», тобто без особистої співбесіди з роботодавцем. Деякі роботодавці проводять співбесіду з кандидатами по телефону. Як тільки учаснику надано робочу пропозицію, учасник сплачує решту вартості програми – 1000 у.о.

ОТРИМАННЯ ВІЗИ. ОРІЄНТАЦІЙНИЙ СЕМІНАР У КИЄВІ

Після знаходження учаснику роботи (або підтвердження спонсором роботодавця, якого учасник знайшов самостійно), спонсор надсилає документи для звернення по візу культурного обміну J-1. Учасник сплачує вартість обслуговування в консульстві – 160 у.о. (або інші суми, якщо консульство внесе зміни на той час). USEC узгоджує з консульством США дату візової співбесіди. В призначений день та час учасник має зявитися до консульського відділу посольства США для проходження особистої співбесіди. В цей день USEC  проводить для учасників програми семінар. Участь в ньому є безкоштовною та обов’язковою, тому що під час семінару розглядаються важливі питання, без вивчення яких неможлива успішна участь у програмі, а саме: проходження візової співбесіди, транспортування до США, подорож по США, культурні особливості американського суспільства, права та обов’язки учасників програми під час перебування в США, та інше. Також, учасники мають можливість познайомитись один з одним, узгодити деталі подорожі.

ТРАНСПОРТУВАННЯ ДО РОБОЧОГО МІСЦЯ

Всі учасники програми, які отримали візу, купують міжнародний авіаквиток на зазначену в документах спонсора дату. За необхідності USEC допомагає зробити бронювання квитків. Після прильоту в США учасники програми їдуть прямо на місце роботи.

РОБОТА та ПРОЖИВАННЯ: ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Дати початку та закінчення роботи учасників в США визначаються спонсором програми, виходячи з потреб роботодавця та можливості учасника. Учасники можуть приїхати в інші дати, але тільки після узгодження з роботодавцем та спонсором.

Здебільшого, учасники влаштовуються обслуговуючим персоналом в туристичних центрах, працюють в ресторані на кухні або офіціантами, в національному парку, на фабриках, продають сувеніри, морозиво. Згідно з умовами програми, учасники можуть розпочати працювати у США з травня і мають закінчити роботу до 7 вересня. Робочий тиждень складає від 30 до 40 годин. При бажанні учасники завжди знаходять можливість працювати більше годин на тиждень. Але мусимо зауважити, що кожен роботодавець має свої власні правила і тому розклад роботи персоналу в різних місцях може суттєво відрізнятися. Учасники мають погодитись на роботу в сфері обслуговування на базові спеціальності. Оплата праці може бути мінімальною, тобто 7.25 доларів на годину. Як правило, студенти заробляють 7,5-10 доларів на годину. Іноді роботодавець надає учасникам харчування або проживання безкоштовно, або за часткову оплату, яка утримується із зарплати. Роботодавець надає учасникам місце проживання, звідки студенти можуть зручно діставатись до своєї роботи, а оренда, як правило, не перевищує 35% від зарплатиза умови 35-годинного робочого тижня. Адреса роботодавця, умови оплати праці, проживання та інші деталі, викладені у "Job Offer" («робочій пропозиції»), яка заповнюється роботодавцем та підписується учасником. Надання учаснику підписаної роботодавцем робочої пропозиції є підтвердженням того, що учасника прийнято на роботу. Після отримання "Job Offer", у тижневий термін учасник має підписати цю робочу пропозицію, а також написати листа майбутньому роботодавцю про те, що він погоджується на запропоновану йому роботу і прибуде в належну дату.

Якщо учасник з будь-яких причин відмовляється від цієї пропозиції, він зобов’язаний у п’ятиденний термін повідомити про цеUSEC і визначитись щодо пошуку робочого місця: або він займається цим самостійно, або звертається до спонсора з проханням знайти інше робоче місце. Учасник не має права змінювати місце роботи та проживання протягом всього терміну контракту.

ПОДОРОЖ ПІСЛЯ РОБОТИ

Після закінчення роботи учасники програми можуть подорожувати по США до 30 днів. Слід пам`ятати, що, подорожуючи після закінчення терміну програми, учасники несуть особисту відповідальність за всі пов`язані з цим витрати.

ФІНАНСОВІ УМОВИ УЧАСТІ

Витрати учасників програми зазначені в умовних одиницях, що відповідають доларам США. Всі внески робляться в гривнях по встановленому USEC курсу долара США на день оплати.

Реєстраційний внесок бронює за кандидатом місце в програмі до 15 грудня. До цієї дати учасник має підготувати всі документи на участь в програмі та подати їх до USEC разом з 1-м внеском. Учасник може сплатити Реєстраційний та 1й внески разом під час подачі документів за наявності місць в програмі. Протягом тижня після підписання "Job Offer" («робочої пропозиції»), учасник програми сплачує 2й внесок та візові платежі, які включають збір за реєстрацію в SEVIS, консульській збір та запис на візову співбесіду. Після отримання візи учасник має придбати собі міжнародний авіаквиток. За додаткову плату USEC бронює квитки для подорожі до та по території США.

Реєстраційний внесок (безповоротний)

100

1й внесок

300

2й внесок, включаючи пошук роботи

1000

Загальна вартість програми, включаючи пошук роботи

1400

Додаткові витрати:

 

Консульській збір

160

Реєстрація в SEVIS

35

Авіаквиток «туди і назад», приблизно

від 660

 

Увага! Спеціальна вартість програми для учасників програми минулого року, які  повертаються до того самого роботодавця, що був наданий їм Спонсором програми.

У разі відмови у візі учасник втрачає 150 у.о., а також плату за послуги консульства та за реєстрацію в SEVIS.

До вартості програми входить:

· співбесіда та постійні консультації в Україні

· документи для отримання J-1 візи, яка дозволяє працювати в США 3-4 місяці

· допомога в підготовці візової анкети

· орієнтаційний семінар перед отриманням візи

· організація візової співбесіди в консульстві

· допомога в оформлення social security card –  необхідного документу для роботи в США

· медичне страхування на час контракту

ОФІЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ

Всі учасники програми отримують J-1 візу, що є візою культурного обміну. Згідно з умовами програми та офіційними правилами, ті, хто отримав цей тип візи, мають право працювати тільки у зазначеному місці, у зазначений термін.

Бажаючі взяти участь у цій програмі, яким було відмовлено в американській візі раніше, або вони, перебуваючи у США були затримані поліцією, порушили візові правила або інші закони США, чи мають близьких родичів, що мешкають в США, повинні повідомити про це під час інтерв’ю.