Main menu

 
   

  INTERNATIONAL CAMP COUNSELOR PROGRAM

Велика Американська традиція

    Набор в программу закрыт.    
TИПИ ТАБОРIВ
 також читайте детальні умови участі у програмі, про день в американському таборіта типи робіт
 flag  
Дитячі літні табори розкидані по всій території Сполучних Штатів. Більшість таборів знаходяться в заповідних куточках природи. Як правило, в таборах діти займаються спортом, музикою, танцями, їздять на екскурсії, та беруть участь у туристичних походах. Табори мають спортивні споруди (басейн, бейсбольні, футбольні поля, баскетбольну залу,  їдальню, невеликі будиночки для проживання дітей або намети.
Зміни (sessions) можуть бути 1, 2, 3 або 4 тижні, а табори відкриті для відпочинку дітей з середини травня до кінця серпня. Як правило, табори працюють від 8 до 10 тижнів.
 arts Кожний табір має власну філософію, організаційну структуру та ідею.  Але ж будь-який табір має одну загальну мету - зробити відпочинок дітей приємним та безпечним, надати можливість дітям отримати новий життєвий досвід під час життя у природних умовах.
Табори умовно можна поділити на більш-менш типові групи. Хоча, знову хочемо підкреслити, що кожний табір має власні правила та закони.
Який тип табору вибрати? На цій сторінці ми намагались класифікувати та описати різні табори. В анкетах програми ІССР на 5 сторінці Вам запропоновано вибрати ті типи таборів, в яких Ви бажаєте працювати влітку. Ми очікуємо, що Ваш вибір впаде, що найменше на 3 типи таборів. З нашого ж боку, ми будемо намагатися підібрати Вам табір, який найбільше відповідає Вашим інтересам, характеру та навичкам. Ми знайдемо Вам табір такого типу, який Ви виберете в анкеті.
 

Resident camp або звичайний табір

 
Такі табори здебільшого є приватними або належать різним молодіжним організаціям, наприклад YMCA. Більшість дітей з сімей з високим рівнем доходів. Як правило, діти відпочивають у таборі від 4 до 8 тижнів. Часто діти повертаються в той же табір рік за роком. Деякі таборі є тільки для дівчат або хлопців. Можливості для занять дітей дуже широкі. В престижному дитячому приватному таборі діти можуть вибрати собі заняття (activity) з більш ніж 50 різноманітних видів. Тут може бути і спорт, і театр, і комп’ютер, і музика, і малювання, і art&craft  і просто бесіда з вожатим на турбуючи дітей теми.

 

Робота у такому таборі є дуже цікавою та відповідальною. З одного боку, вожаті мають можливість брати участь у всіх видах діяльності,  їздити з дітьми на екскурсії та походи, тобто спробувати все, що тільки можливо, і не дуже скоро буде у нас. Але ж програма у таких таборах дуже насичена. Денний розклад майже не залишає вільного часу. Директор табору очікує, що вожаті  високоорганізовані, активні, професійні. Наприклад, затримка  заняття на 5 хвилин сприймається як грубе порушення дисципліни.
 

Religious camp  або релігійний табір

  Ці табори дають можливість відпочивати дітям на природі. Разом з тим у таборах діти пізнають релігійні цінності, беручи участь у різноманітних релігійних заходах. Такі табори дуже різноманітні: може бути табір де вся релігійна діяльність - це молитва перед їжею, а в іншому таборі діти можуть вивчати релігію не менше, ніж 4 години у день. Зміни, як правило бувають 1-2 тижні. Такі табори ідеальне місце для людей, які бажають вивчати релігію, брати участь у релігійних заходах. Вожаті за бажанням беруть участь у релігійній роботі.
 

Day camp або денний табір

  Ці табори розташовані в передмістях або центрах великих міст в різноманітних місцях: це може бути міських парк, пляж, церковний двір, дитячих розважальний центр, або місцева школа.  Дітям пропонують різні види діяльності в робочі дні. Такі табори працюють, як правило, з 8 ранку до 6 вечора. У вихідні такі табори не працюють. Вожаті з інших країн, як правило проживають в американських сім'ях.
Camp for physically/mentally challenged або табір для людей з фізичними чи розумовими вадами   У таких таборах відпочивають діти або дорослі, які потребують спеціального догляду. Вожаті мають можливість брати участь у великій кількості різних видів діяльності, таких самих, як і у звичайному таборі. Попередній досвід роботи чи спілкування з людьми з різними вадами бажано мати, але не обов'язково. Найбільш важливим є такі якості як терпимість та бажання допомогти. Зміни, як правило короткі - від декілька днів до 2-х тижнів. Табори утримуються безприбутковими організаціями, іноді приватними особами. 
 також читайте детальні умови участі у програмі, про день в американському таборіта типи робіт
 Выбрали программу? заполняйте заявку на нашей странице. Мы вышлем Вам детальные условия программы, анкету и место прохождения интервью.