Main menu

 
   

INTERNATIONAL CAMP COUNSELOR PROGRAM

Велика Американська традиція
  Набір в програму призупинено.   
також читайте детальні умови участі у програмі, про день у американському таборі, типи таборів та види робіт
 

Кожного року мільйони американських дітей пакують свої валізки та відправляються до літніх таборів. Це повторюється вже більше, ніж сто років та ввійшло глибоким корінням в культуру країни, так само, як бейсбол та яблучний пиріг. В США налічується тисячі дитячих таборів. Більшість розташована поза межами міст, на чистій природі та повітрі, де діти відпочивають, займаються спортом, грають в ігри просто неба. Енергійні дорослі, які доглядають за дітьми є вожатими або Counselors. Також обслуговуючий персонал, або support staff, утримує табір в робочому стані.

 

ІССР підбирає літній табір, який відповідає характеру, навичкам та інтересам нашого учасника програми. Програма розрахована на 10 тижнів роботи у дитячому таборі. Перший тиждень вожаті та обслуговуючий персонал проходять стажування та готують табір до відкриття. Після закінчення роботи у таборі всі учасники програми можуть подорожувати до 30 днів. Чому б не побачити власними очима Великий Каньйон, не полежати під південним сонцем Флориди або злазити на вершину Статуї Свободи у Нью-Йорку? Ця програма розрахована на тих, хто шукає нових друзів з усього світу, жити не може без подорожей, любить пізнавати культуру та людей різних країн на власному досвіді, не боїться працювати та бути лідером. Участь у цій програмі - найкраще літо в Вашому житті!  

  також читайте детальні умови участі у програмі, про день у американському таборі, типи таборів та види робіт
 Заповніть нашу он-лайн форму або надішліть e-mail . У відповідь Ви отримаєте документи для заповнення та інструкції, а також координати нашого представника в Вашому або найближчому до Вас місті.